بهترین رستوران ‌های تهران را می‌شناسید؟ یک لیست اختصاصی برای معرفی بهترین‌ها

بهترین رستوران ‌های تهران را می‌شناسید؟ یک لیست اختصاصی برای معرفی بهترین‌ها

آیا ساکن پایتخت هستید؟ آیا قرار است به زودی سفری به تهران داشته باشید؟ آیا از علاقه‌مندان شکم‌گردی هستید و امتحان کردن غذا در رستوران‌های مختلف تفریح شماست؟ در هر صورت شما به لیستی از بهترین رستوران ‌های تهران نیازمند هستید. تنظیم فهرستی از بهترین رستوران‌های پایتخت شاید به ظاهر کار ساده‌ای به نظر برسد؛ اما فک کنید که قرار است به زودی یک جشن کوچک به مناسبت تولد دوستتان در رستوران برگزار کنید، یا اصلاً قرار است آخر هفته با خانواده برای صرف شام بیرون بروید، طبیعتاً در این شرایط سعی می‌کنید با جستجو در گوگل و یا سایت‌های رستوران یاب بهترین رستوران تهران را در نزدیکی خود پیدا کنید؛ اما نتیجه این جستجو چیست؟ لیستی بلندبالا از رستوران‌های تهران که اصلاً مشخص نیست کدام‌شان باب میل و سلیقه شما هستند! احتمالاً حالا متوجه اهمیت این مسئله یعنی معرفی بهترین‌ها به همراه بررسی امکاناتشان شدید.

ما قصد داریم در ادامه این مطلب لیستی از بهترین رستوران ‌های تهران را با توجه به معیارهای متفاوت و نظرات کاربران سایت‌های غذایی ارائه دهیم تا بتوانید به کمک آن برای برنامه‌های مختلفی از رستوران گردی گرفته تا یک دورهمی خانوادگی، یک قرار دوستانه و یا یک شام‌ دونفره‌ تصمیم بگیرید و برنامه‌ریزی کنید.

بهترین رستوران ‌های تهران با موسیقی زنده، سنتی یا کلاسیک؟

یکی از مواردی که در انتخاب رستوران حسابی از نظر مخاطبان اهمیت دارد رستوران‌ها با امکان پخش موسیقی زنده هستند. معمولاً در تمام رستوران‌ها موسیقی به هنگام صرف غذا پخش می‌شود اما نوای خوش موسیقی زنده چیز دیگری است و میزان رضایت شما از رستورانی که انتخاب کرده‌اید را بالا می‌برد.

تعداد رستوران در تهران که امکان گوش دادن به موسیقی زنده را برای مشتریانش فراهم کرده باشند کم نیست ولی ما در اینجا به معرفی بهترین‌ها اکتفا می‌کنیم.

بهترین رستوران های تهران - دیجی فود

رستوران نایب با موسیقی زنده

رستوران نایب که همیشه از آن به عنوان بهترین کبابی تهران یاد می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین نام‌ها در صنف رستوران‌داری پایتخت است؛ که مطمئناً نام آن را بارها شنیده‌اید. این رستوران با بیش از پنج شعبه‌ی فعال در تهران حالا به عنوان بهترین رستوران‌های تهران با موسیقی زنده هم مطرح است. اگر می‌خواهید این رستوران را برای صرف غذا انتخاب کنید پیشنهاد ما رستوران نایب شعبه ساعی با منوی ایرانی و دریایی و موسیقی زنده و شعبه سعادت‌آباد با منوی ایرانی و فرنگی، سالاد بار و موسیقی زنده است.

رستوران سنتی آب‌وآتش میرداماد با موسیقی زنده

اگر در منطقه میرداماد دنبال یک رستوران سنتی با موسیقی زنده می‌گردید، رستوران سنتی آب‌وآتش با منو ایرانی، فرنگی و دریایی همراه با اجرای موسیقی زنده یکی از بهترین رستوران ‌های تهران در منطقه میرداماد است.

رستوران سنتی عالی‌قاپو با موسیقی زنده

ابتدای خیابان گاندی در محدوده شمال غرب تهران، رستوران سنتی عالی‌قاپو بهترین گزینه برای صرف یک شام ایرانی و گوش دادن به موسیقی زنده سنتی است. حال و هوای داخل رستوران، نواختن موسیقی با ترانه‌های کوچه‌بازاری قدیم و هم‌خوانی جمع از ویژگی‌هایی است که رستوران عالی‌قاپو را از دیگر رستوران‌های تهران متمایز می‌کند و شب به یادماندنی را برایتان رقم میزند.

در تمام رستوران‌ها با موسیقی زنده مبلغی به عنوان. ورودی دریافت می‌شود. رستوران عالی‌قاپو اما این مبلغ را به قیمت غذاها در منو اضافه کرده است؛ پس از قیمت بالای غذاها در منو شوکه نشوید. بد نیست بدانید با سفارش غذا می‌توانید بدون هیچ محدودیتی از سالاد بار رستوران هم استفاده کنید.

رستوران لوشاتو با موسیقی زنده

اگر علاقه‌مند موسیقی کلاسیک هستید لوشاتو بهترین رستورانی است که می‌توانید برای گوش دادن به موسیقی زنده انتخاب کنید. ساختمان این رستوران درست روبروی کاخ سعدآباد با آن معماری خاص اروپایی قرار دارد و البته جز بهترین رستوران ‌های تهران در محدوده شمال شهر است. رستوران لوشاتو فقط غذای فرنگی سرو می‌شود و شما علاوه بر نوش جان کردن غذای موردعلاقه‌تان تماشاگر نواختن پیانو به دست ماهرترین پیانیست‌های کشور خواهید بود.

رستوران ایوان برج میلاد با موسیقی زنده

رستوران ایوان برج میلاد با منو ایرانی – فرنگی و منو صبحانه در یکی از زیباترین چشم‌اندازهای تهران میزبان شماست. این رستوران که یکی از بهترین رستوران ‌های غرب تهران به شمار می‌رود با اجزای موسیقی زنده یکی و فضای باز محبوبیت زیادی در بین پایتخت‌نشینان دارد.

از دیگر رستوران‌های خوب در تهران که موسیقی زنده پخش می‌کنند، می‌توان به:

 • رستوران بین‌المللی سیمرغ با موسیقی زنده
 • رستوران سنتی ترمه هتل فردوسی با موسیقی زنده
 • رستوران دف با موسیقی زنده
 • رستوران عمارت سنتی ایرانی در منطقه‌ی دروازه دولت
 • رستوران سنتی کندیمیز در محدوده‌ی بزرگراه محمدعلی جناح
 • کافه‌رستوران رستاک در منطقه هفت‌تیر
 • سفره‌خانه‌ی هزارویک‌شب در فلکه دوم صادقیه
 • رستوران خوان کرم در شهرک گلستان
 • رستوران موژان در جاده مخصوص
 • رستوران سنتی مفید در منطقه‌ی ستارخان
 • رستوران پرشین پلازا در سهروردی شمالی
 • و سرای سنتی کتیبه در خیابان ولیعصر اشاره کرد.

بهترین رستوران ‌های تهران که امکان برگزاری مراسم در آن‌ها وجود دارد!

احتمالاً برای ما هم پیش‌آمده است که تصمیم بگیرید مراسمی را در یک رستوران و یا کافه برگزار کنید. دورهمی‌های کوچک خانوادگی و یا دوستانه، جشن تولد، جشن سالگرد ازدواج و حتی قرارهای کاری چندین نفره از مراسم‌هایی هستند که معمولاً تمایل داریم در جایی به جز محیط خانه برگزارشان کنیم. همه‌ رستوران‌های این شرایط را ندارند که در محیط آن بتوان یک مراسم را برگزار کرد. در این بخش قرار است به معرفی بهترین رستوران‌ های تهران برای برگذاری مراسم‌های مختلف بپردازیم.

بهترین رستوران های تهران - دیجی فود

رستوران بهشت فشم بهترین رستوران شمال شرق برای برگذاری مراسم

رستوران بهشت فشم یک باغ رستوران به سبک مدرن و در چندین طبقه با تمام امکاناتی که می‌توان از یک رستوران عالی انتظار داشت از بهترین رستوران ‌های تهران به خصوص برای برگزاری جشن‌های مختلف خانوادگی و دوستانه است. آلاچیق‌های این باغ رستوران معمولاً برای برگزاری تولد، سالگرد ازدواج و دورهمی رزرو می‌شوند و چندان مناسب ملاقات رسمی و کاری نیستند.

رستوران لاتون هتل اسپیناس پالاس لوکس‌ترین رستوران سعادت‌آباد برای برگذاری تولد

اگر دنبال یک رستوران لاکچری برای برگذاری مراسم می‌گردید، پیشنهاد ما به شما رستوران لاتون هتل اسپیناس پالاس واقع در سعادت‌آباد است. این رستوران با اتاق‌های Vip با ظرفیت صد نفر یکی از لوکس‌ترین و بهترین رستوران‌ها در تهران است.

رستوران بین‌المللی اسفندیار از بهترین‌ها برای برگذاری مراسم

این رستوران انگار از ابتدا برای برگذاری مراسم طراحی‌شده است. رستوران بین‌المللی اسفندیار بهترین رستوران تهران در جردن با اجرای موسیقی زنده در سه سالن مجزا به سبک کلاسیک، سنتی و دیپلمات از بهترین رستوران‌های تهران برای برگذاری هر مراسمی از جشن تولد گرفته تا گردهمایی‌های کاری به شمار می‌رود.

از دیگر رستوران‌هایی که امکان برگزاری مراسم را به شما می‌دهند می‌توان به:

 • رستوران شاندیز جردن
 • رستوران باغ صبا
 • رستوران ارکیده
 • رستوران بیستانگو
 • رستوران سنتی شهربانو
 • رستوران البرز در خیابان سهروردی
 • و رستوران باغ گیلاس در ولنجک اشاره کرد.

البته فراموش نکنید که قبل از برنامه‌ریزی برای برگزاری هر مراسمی باید از قبل برای رزرو با رستوران موردنظرتان تماس بگیرید.

 

بهترین کافه صبحانه تهران کجاست؟ پنج پیشنهاد برای صبحانه در کافه‌های تهران

 

تجربه‌ای جدید در بهترین رستوران ‌های تهران با منو خاص و متفاوت!

رستوران کنزو سفر به شرق آسیا

یکی دیگر از لذت‌های رستوران گردی تجربه‌های جدید در رستوران‌ها با منو خاص و متفاوت است. مثلاً رستوران کنزو در ونک یکی از این رستوران‌ها برای تجربه‌ای جدید است. کنزو یکی از بهترین رستوران‌ های تهران در سرو انواع غذاهای ژاپنی است. فرض کنید قرار است سفری به شرق آسیا داشته باشید و ناهار را در یکی از رستوران‌های شمال توکیو نوش جان کنید. جالب است نه؟

بهترین رستوران های تهران - دیجی فود

رستوران کوبابا تجربه طعمی جدید

رستوران لبنانی کوبابا یکی دیگر از رستوران‌ها با منویی متفاوت در جردن است. اگر علاقه‌مندید ناهار و یا شام را میهمان یک میز عربی و یا ترکی باشید کوبابا انتخاب خوب و تجربه‌ جدیدی برایتان خواهد بود. در این رستوران انواع غذاهای لبنانی، ترکیه‌ای، فرنگی و ایرانی با اجرای موسیقی زنده در فضای باز سرو می‌شود.

از نظر کاربران سایت‌های غذایی بهترین رستوران ‌های تهران کدامند؟

سایت‌های مختلف معرفی رستوران و کافه، پر از نظرات و امتیازات کاربران در مورد رستوران‌های تهران هستند. شما می‌توانید در این سایت‌ها نظرات کاربران در مورد رستوران های مختلف تهران را ببینید. اما این صفحات معمولاً پایان‌ناپذیر و سردرگم کننده هستند. برای همین ما یک لیست جمع و جور از آن‌ها برایتان فراهم کرده‌ایم.

رستوران ارکیده شمیران سنتر

رستوران ارکیده شمیران سنتر با امکانات کاملی چون خانه بازی کوکان، سالن‌های پذیرایی vip، آلاچیق و فضای باز، پارکینگ و اینترنت رایگان از اولین رستوران‌های خوب با بالاترین میزان رضایتمندی مشتری در تهران است.

بهترین رستوران های تهران - دیجی فود

تله پیتزا شعبه‌ی مرزداران

اگر دنبال یک فست فود خوب در تهران می‌گردید تله پیتزا یک فست فود زنجیره‌ای با چند شعبه فعال در سطح تهران است؛ که شعبه مرزدارانش با توجه به نظرات مشتریان در لیست بهترین رستوران‌ های تهران قرارگرفته است.

رستوران مرشد نیاوران

مرشد یک رستوران ایرانی با فضای باز در محدوده شمال، همیشه جز انتخاب رستوران گردان حرفه‌ای در تهران است. این رستوران منو کاملاً ایرانی دارد و برای ناهار و شام آماده پذیرایی از شماست.

از دیگر رستوران‌های خوب تهران از نظر مردم می‌توان به:

 • رستوران کبابی حاج علی گلپایگانی
 • رستوران شاندیز جردن در خیابان جردن
 • قهوه‌خانه سنتی آذری در میدان راه‌آهن
 • رستوران اصیل در خیابان قیطریه
 • رستوران مسلم در خیابان پانزده خرداد
 • و رستوران کاخ چهل‌ستون در خیابان موحد دانش اشاره کرد.

در آخر پیشنهاد می‌کنیم اگر علاقمند به رستوران گردی هستید مقاله اختصاصی معرفی بهترین کافه صبحانه های تهران را از دست ندهید. راستی شما هم می‌توانید به کمک تجربیات خودتان از رستوران گردی در بهترین رستوران ‌های تهران یک لیست اختصاصی درست کنید و حتی آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. به نظر شما چه مواردی را می‌توان به لیست بالا اضافه کرد؟

Summary
بهترین رستوران های تهران
Article Name
بهترین رستوران های تهران
Description
ساختن لیستی از بهترین رستوران های تهران کار راحتی نیست. چرا که گزینه‌های بسیار زیادی وجود دارد، اما ما اینجا با توجه به تجربه شخصی یک لیست خصوصی از بهترین رستوران‌های تهران فراهم کرده‌ایم.
Author
Publisher Name
دیجی فود


0 0 رای
رتبه دهی نوشته
مشترک شدن
مطلع شوید از
guest
13 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدید ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش همه ی نظرات
trackback

[…] با بهترین رستوران‌ّای تهران آشنا شوید! […]

trackback

[…] بهترین رستوران ‌های تهران را می‌شناسید؟ یک لیست اختصا… […]

trackback

[…] از معرفی بهترین رستوران های تهران حالا نوبت به معرفی بهترین کافه صبحانه های تهران رسیده […]

trackback

[…] گردی علاقمند باشید حتما مطالب قبلی ما در مورد بهترین رستوران های تهران، مشهد و شیراز را خوانده‌اید. در این مقاله ما به سراغ […]

trackback

[…] است و نوعی تفریح و گردشگری به حساب می‌آید. بعد از معرفی بهترین رستوران های تهران به سراغ رستوران‌های خوب با فضای باز در تهران رفتیم که […]

trackback

[…] گردی علاقمند باشید حتما مطالب قبلی ما در مورد بهترین رستوران های تهران، کیش و شیراز را خوانده‌اید. در این مقاله ما به سراغ […]

trackback

[…] گردی علاقمند باشید حتما مطالب قبلی ما در مورد بهترین رستوران های تهران، قزوین و رشت را خوانده‌اید. در این مقاله ما به سراغ یکی […]

trackback

[…] سختی است. به همین خاطر، ما تصمیم گرفتیم بعد از معرفی بهترین رستوران های تهران به سراغ تهیه لیست کاملی از بهترین رستوران های کرج […]

trackback

[…] قبلا بهترین رستوران های تهران، مشهد و شیراز و چند شهر توریستی دیگر را به شما معرفی […]

trackback

[…] گردی علاقمند باشید حتما مطالب قبلی ما در مورد بهترین رستوران های تهران، رامسر و شیراز را خوانده‌اید. در این مقاله ما به سراغ […]

trackback

[…] تمایل دارید با یکی از بهترین رستوران‌های تهران آشنا شوید در ادامه این مطلب همراه ما […]

trackback

[…] شوید به همین دلیل تصمیم گرفتیم در مقاله‌ای به معرفی بهترین رستوران ‌های تهران که در مسیر راه‌آهن تا تجریش قرار گرفته‌اند بپردازیم. […]

trackback

[…] بیشتر بخوانید: بهترین رستوران‌های تهران […]